РЕАЛИСТ

Р

Бородянка підписала Меморандум із Канадсько-українською торговою асоціацією

post-title

Бородянка підписала Меморандум із Канадсько-українською торговою асоціацією

Бородянка підписала Меморандум про партнерство та співробітництво з Канадсько-українською торговою асоціацією

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на допис голови громади Ірини Захарченко.

Метою меморандуму є встановлення взаємовигідних відносин між сторонами та потенційними інвесторами і партнерами, вивчення канадського досвіду Бородянською селищною радою, сприяння розвитку Канадсько-української торгової асоціації (CUCC).

В.о. Бородянського селищного голови Ірина Захарченко розповіла:

Основними напрямками співпраці в рамках Меморандуму є організація в Канаді коротких семінарів/вебінарів на теми, що цікавлять Бородянську селищну раду, організація в Канаді спеціалізованих бізнес-форумів, які поєднуватимуть інтереси України та Канади. Ми домовилися регулярно обмінюватися інформацією, надавати сприяння у налагодженні контактів та участі Бородянської селищної ради у канадсько-українських заходах, розголошувати інформацію про підписання Меморандуму на своїх веб-сайтах та у соціальних мережах. На заході також мала змогу познайомитись з пані послом Канади в Україні — Наталкою Цмоць, проговорили питання залучення Канадської підтримки в громаду та запросили пані посла відвідати Бородянку.

Нагадаймо, що за підтримки Литви у Бородянці відновили школу, яка була зруйнована на початку повномасштабного вторгнення.

Wiki