РЕАЛИСТ

Р

Ізраїль завдав удару на півдні Лівану, загинули семеро людей – ЗМІ

post-title

Дим здіймається з району ізраїльського авіаудару по ліванському селу Хіам поблизу кордону з Ізраїлем 23 березня 2024 року

Щонайменше семеро людей загинули в результаті ізраїльського удару по Набатії на півдні Лівану, повідомили агентству Reuters два джерела в органах безпеки рано вранці 27 березня.

За словами джерел, удар був націлений на центр екстреної допомоги ісламістського угруповання в селі Хеббарія на півдні Лівану.

Ліванська бойова організація, тісно пов’язана з угрупуванням «Хамас» (визнаного ЄС та США терористичною організацією), заявила, що в результаті удару на півдні Лівану загинули семеро людей.

У розмові з AFP на умовах анонімності представник «Джамаа Ісламія» сказав, що «сім рятувальників» загинули в результаті удару по центру швидкої допомоги в Хеббарії поблизу ізраїльського кордону.

Ізраїль веде регулярні обопільні обстріли з ісламістським угрупованням «Хезболла» та союзними йому палестинськими угрупованнями на півдні Лівану з жовтня, коли бойовики «Хамасу» напали на Ізраїль, убивши понад тисячу цивільних і захопивши в заручники понад 200 людей.

У листопаді минулого року лідер ліванського радикального угруповання «Хезболла» заявив, що угруповання не було поінформоване про планований «Хамасом» напад на південь Ізраїлю, але підтримав дії джихадистів. Тоді він заявив, що «Хезболла» приєдналася до дій палестинців і атакує ізраїльську армію на півночі Ізраїлю.

Форум

Wiki