РЕАЛИСТ

Р

Естонія завершила розробку механізму використання російських коштів на потреби України,

post-title
шмигаль,каллас

Естонія – серед лідерів за обсягами наданої оборонної та гуманітарної допомоги Україні з розрахунку на душу населення. Станом на сьогодні надано оборонної допомоги на суму понад 520 млн євро, що становить близько 1,4% ВВП країни.

Про це заявив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль під час спільної пресконференції з прем’єр-міністеркою Естонії Каєю Каллас.

"Урядом Естонії розроблено "Стратегію перемоги України", яка передбачає щорічну оборонну допомогу Україні у розмірі 0,25% ВВП протягом наступних чотирьох років", – повідомив Шмигаль.

Глави урядів України та Естонії детально обговорили механізм компенсації завданих Україні збитків з боку Росії.

"Без жодних сумнівів, збитки мають бути відшкодовані за рахунок заморожених російських активів. Естонія уже завершила розробку механізму компенсації, який передбачає використання російських коштів на потреби України. З нетерпінням очікуємо на його остаточне схвалення", – зауважив Шмигаль.

Він також висловив сподівання на підтримку Естонією рішення щодо продовження автономних заходів з лібералізації торгівлі, а також озувчив "стратегічне завдання" – продовжити розбудову транспортної логістики.

Автор: Галина Ялівець

Wiki