РЕАЛИСТ

Р

Подоляк розповів, скільки грошей потрібно Україні для боротьби із ЗС РФ

Подоляк розповів, скільки грошей потрібно Україні для боротьби із ЗС РФ

Подоляк розповів, скільки грошей потрібно Україні для боротьби із ЗС РФ

Росія має проблеми з економікою, але не такі, як очікувалося. У відповідь на застосовану окупантами зброю Україна має відповідати іншою, не такою, як зараз, розповів радник глави Офісу президента Михайло Подоляк.

На кожному етапі війни її собівартість змінюється. За словами радника глави Офісу президента Михайла Подоляка, цього року Російська Федерація витратить близько 350-400 мільярдів доларів. Відповідно, Україна має підходити паритетно. Про це він повідомив в інтерв’ю "24 каналу".

Він зазначив, що на кожному етапі війни є своя собівартість, яка залежить від активів, які застосовує ворог, його можливостей, перебудова економіки на мілітарну складову, витрати грошей. Зокрема рік тому це була одна сума, а зараз – інша.

Подоляк зазначив, що РФ має проблеми з економікою, проте не такі, як очікувалося. У відповідь на ту зброю, яку використовує ворог, Україна має застосовувати зовсім іншу, ніж зараз.

Радник голови ОП заявив, що обіцяні з осені США 61 мільярд були б гарною сумою до грудня. Він зазначив, що у 2024 році РФ витратить 350-400 мільярдів євро або доларів на війну, йдеться про прямі та непрямі асигнування.

"Відповідно Україна має все ж таки десь більш-менш збалансовано підходити, паритетно. Це може бути не 350, але 200 мільярдів має бути", – сказав Михайло Подоляк.

За його словами, йдеться не лише про США чи український бюджет, а й про інших європейських партнерів. Крім цього, 61 мільярд потрібен сьогодні, оскільки завтра все може зупинитись у замороженому вигляді. В результаті США доведеться виділяти на нову систему безпеки безперервно 200-300 мільярдів, без урахування бюджету Пентагону, де зараз уже є майже трильйон доларів. Зокрема це не допомога Україні, а самому Вашингтону.

Wiki