РЕАЛИСТ

Р

Михайло Подоляк назвав дві проблеми, які створюють стимул для Росії

Михайло Подоляк назвав дві проблеми, які створюють стимул для Росії

Михайло Подоляк назвав дві проблеми, які створюють стимул для Росії

Нині існують дві головні проблеми, які надають Росії стимулу у війні проти України.

Про це повідомляється в Twitter радника глави Офісу президента Михайла Подоляка.

"Наразі є дві ключові проблеми. І те, й інше явно стимулює Росію... продовжувати тиск", — написав він.

Два key (indirect military) єправим правом. Both clearly incentivize Russia... to keep up the pressure.

Першим: артеріальні арми шорти, що Україна є experimenting. Цей шорти є створений в першу чергу по вертикалі між словами з усіх і їх логістичне…

— Михайло Подоляк (@Podolyak_M) April 13, 2024

Перша проблема

Першою проблемою Подоляк називає штучний дефіцит озброєння, який відчуває Україна, що створюється, насамперед, розривом між словами союзників та їхнім логістичним небажанням вирішувати проблему.

"На це є кілька причин. Так само існує суттєвий розрив між ефектними словами про санкції та зростаючою сегментарною торгівлею з РФ, що дає їй змогу мати стабільний військовий ресурс", — пояснив він.

Друга проблема

Другою проблемою, на думку Подоляка, є постійні докладні розповіді про те, що Росія тисне в тому чи іншому напрямку, що вона проводить великомасштабні концентрації та посилює напади і що в неї є локальні переваги, причому робиться це "з максимально депресивним та приреченим підтекстом, з максимальним деморалізуючим ефектом".

"Роблять це не тільки на західних медіаплатформах, а й на внутрішньому (військово-аналітичному) ринку. Знання оперативної обстановки, розуміння того, що і як змінювати/поліпшувати/реагувати, вимагають обов’язкового виходу в ефір та руйнування психічного стану суспільства?" — задається риторичним питанням він.

Wiki