РЕАЛИСТ

Р

В Ірані не планують нових ударів по Ізраїлю після нічної атаки

В Ірані не планують нових ударів по Ізраїлю після нічної атаки

В Ірані не планують нових ударів по Ізраїлю після нічної атаки

В Ірані заявили, що не планують нових ударів по Ізраїлю після нічної атаки, якщо не буде обстрілів у відповідь з боку Ізраїлю.

Але Ізраїль, як ми писали, вже попередив, що така відповідь готується. У зв’язку з цим Тегеран передав Вашингтону попередження, щоб США не брали участі у майбутній ізраїльській атаці – погрожуючи, що їхні бази стануть військовою ціллю Ірану.

"Ми вдарили по сіоністському режиму відповідно до статті 51 Статуту ООН (напад з метою самооборони) після нападу в Дамаску. Питання вичерпане, але ізраїльський режим може зробити ще одну помилку, і тоді реакція Ірану буде набагато жорсткішою. Це конфлікт між Іраном і ізраїльським режимом, США мають зберігати дистанцію", – заявило представництво Ірану в ООН.

За даними CNN, Байден вже повідомив Нетаньягу, що Америка в передбачуваному ударі Ізраїлю у відповідь участі не братиме.

Також в Ірані заявили, що ефект від їхнього удару "перевищив очікування". Глава іранського Генштабу заявив, що ціллю атаки був інформцентр, який надавав відомості для ізраїльського удару по іранському консульству в Дамаску, на кордоні Ізраїлю та Сирії, а також ізраїльська авіабаза "Неватім".

Wiki