РЕАЛИСТ

Р

Адмірал США розкрив плани Путіна та закликав допомагати Україні

Адмірал США розкрив плани Путіна та закликав допомагати Україні

Адмірал США розкрив плани Путіна та закликав допомагати Україні

Адміністрація президента США Джо Байдена та Конгрес не повинні відмовляти Україні у наданні військової допомоги. Глава Кремля Володимир Путін "прагне" захопити всю територію української держави і не зупиниться. Сума 90 мільярдів доларів ніяк не вплине на величезний американський військовий бюджет.

Про це заявив колишній головнокомандувач об’єднаних сил НАТО, адмірал ВМС США Джеймс Ставрідіс.

Як повідомляє The Hill, він розповів про те, що російські окупанти починають просуватися вперед на фронті. Обстановка не покращиться, якщо Штати не нададуть допомоги.

"Питання в тому, де ми знаходимося сьогодні? Ми були в безвиході, поки допомога США не почала закінчуватися, і в результаті... росіяни зараз починають просуватися вперед, і ситуація не покращає, якщо США не нададуть додатково 60 мільярдів доларів допомоги", — зазначив колишній високопоставлений військовий.

Також він зазначив, що допомога Україні ніяк не обтяжить оборонний бюджет Штатів.

"Джоне, я знаю, що це звучить як великі гроші, але в контексті оборонного бюджету США, який становить близько 900 мільярдів доларів, 60 мільярдів доларів не є величезною сумою", — сказав Ставрідіс.

Також адмірал акцентував увагу на тому, що якщо Україні не буде надано більшої допомоги, Путін "має всі шанси захопити більше території". Він порівняв нинішню ситуацію із подіями Другої світової, коли деякі держави спостерігали за Гітлером, який "просувається через Європу".

Журналісти зазначають, що заява Ставрідіса з’явилася після того, як лідер республіканців у Сенаті Мітч Макконел сказав: проблеми із військовою підтримкою України – "стратегічна та моральна помилка".

"Позбавлення України необхідних можливостей не було розумним способом для адміністрації Байдена уникнути ескалації, і це також не є політичним перебігом деяких республіканських опонентів адміністрації. Це стратегічна та моральна помилка. Це ризикує підірвати наші власні національні інтереси", — наголосив Макконнелл.

Wiki