РЕАЛИСТ

Р

СБУ спіймала диверсантів, які хотіли підірвати залізницю на Полтавщині

Читать на русском

СБУ спіймала диверсантів, які хотіли підірвати залізницю на Полтавщині

СБУ спіймала диверсантів, які хотіли підірвати залізницю на Полтавщині

Агентам ФСБ загрожує довічне ув’язнення.

Служба безпеки України під процесуальним керівництвом органів прокуратури затримала двох диверсантів, які планували висадити в повітря залізничну лінію на Полтавщині, повідомляє прес-центр СБУ.

Затримані агенти Федеральної служби безпеки Росії готували терористичний акт, спрямований на руйнування стратегічно важливого об’єкту Укрзалізниці.

Для здійснення диверсії вони заклали саморобний вибуховий пристрій поблизу колії та системи електроживлення рухомого складу. Надалі зловмисники планували привести вибухівку у дію за допомогою пульта дистанційного керування.

Дії затриманих були спрямовані на порушення логістичних шляхів постачання зброї, боєприпасів та пального для Збройних Сил України. Для координування дій, які очолює російський куратор, вони використовували мобільні телефони.

Слідство встановило, що завдання диверсії на залізниці було дано кадровим співробітником 5-ї служби ФСБ Росії.

Саме він поставив агентам завдання здійснити диверсію на залізниці під час масованих повітряних атак рашистів на об’єкти критичної інфраструктури України 21-22 березня цього року.

Обом затриманим оголошено підозру за ч. 2 ст. 28, ч. 2 ст. 113 Кримінального кодексу України (диверсія, вчинена в умовах воєнного стану за попередньою змовою групою осіб). Зловмисникам загрожує довічне ув’язнення.

Wiki