РЕАЛИСТ

Р

Умєров: війська РФ зосередилися на прориві на захід від Бахмута

За словами Рустема Умєрова, хоча російські підрозділи мають чисельну перевагу, Сили оборони протиставляють їм підготовку та технології

Ситуація на східному напрямку напружена, заявляє міністр оборони Рустем Умєров увечері 14 квітня . Про це він повідомив за підсумками візиту до бойових підрозділів на сході України.

«Ворог намагається просунутися вглиб позицій Сил оборони, зосередившись для прориву західніше Бахмута», – повідомив він.

За словами Умєрова, хоча російські підрозділи мають чисельну перевагу, Сили оборони протиставляють їм підготовку та технології:

«Ми ефективно зриваємо ці плани завдяки відвазі, підготовці та професійності захисників, які вдало використовують сучасні технологічні системи в противагу ворогу, який намагається отримати перевагу живою силою».

Міністр також зазначив, що під час візиту нагородив військових, які відзначилися в бою державними нагородами та міністерськими відзнаками.

Президент Володимир Зеленський у вечірньому зверненні 14 квітня повідомив, що ситуація на фронті, яка «завжди складна» під час гарячої війни, важчає цими днями – «особливо на донецьких напрямках».

За даними Генерального штабу, протягом дня 14 квітня Сили оборони відбили шість атак Росії на Бахмутському напрямку: поблизу Білогорівки, Верхньокам’янського, Нового, Часового Яру, Нью-Йорка та Кліщіївки, де російські війська, за підтримки авіації, намагалися.

Форум

Wiki