РЕАЛИСТ

Р

Найближчим часом РФ може готувати ескалацію на фронті, - розвідка Естонії

Найближчим часом РФ може готувати ескалацію на фронті, — розвідка Естонії

Найближчим часом РФ може готувати ескалацію на фронті, — розвідка Естонії

Наступальні дії протягом найближчих тижнів малоймовірні, проте не виключено, що до літа розпочнеться масштабніший наступ, вважає командувач розвідувальним центром Сил оборони Естонії.

Уздовж усієї лінії фронту російська армія перейшла до реорганізації сил і зараз вона готується до посилення бойових дій протягом найближчих тижнів. Про це пише видання ERR, посилаючись на заяву командувача розвідувального центру Сил оборони Естонії Антса Ківісельга.

Він зазначив, що, судячи з реорганізації російських сил та інтенсивних бомбардувань, можна стверджувати, що армія РФ може здійснювати підготовку до більш масштабних наступальних дій вже на початку літа.

"У зв’язку з погіршенням обстановки на сході України РФ почала використовувати більші бронетанкові з’єднання, але поки що без особливого успіху. Однак Росія розпочала реорганізацію сил на всьому фронті, кульмінацією якої може стати активізація бойових операцій у найближчі тижні", — зазначив Ківісельг.

Водночас він додав, що протягом найближчих тижнів великої наступальної активності не буде, проте не варто виключати, що на початку літа Росія намагатиметься активніше тиснути на українське суспільство та військових.

Також Ківісельг наголосив, що протягом березня російські загарбники продовжили інтенсивні бомбардування як на фронті, так і в глибині української території.

"Однак очікуваний новий великий наступ РФ усе одно вимагатиме мобілізації, до якої Російська Федерація підготувалася, проте зараз ми не можемо підтвердити, що вона відбудеться найближчими тижнями", — сказав він.

Wiki