РЕАЛИСТ

Р

У Канаді починають велике скорочення біженців: більшість залишиться без роботи

post-title
У Канаді починають велике скорочення біженців: більшість залишиться без роботи

Канада потерпає від напливу мігрантів. На сьогодні в цій країні налічується близько 2,5 млн таких осіб. Через це країна кленового листка вирішила зменшити кількість іноземців на своїй території. Скорочення біженців у Канаді почнеться вже цієї весни.

Про це повідомив міністр імміграції Канади Марк Міллер.

Скорочення біженців триватиме упродовж трьох років. За цей період їхню питому вагу у загальній кількості населення країни хочуть зменшити до 5%. Зараз вона становить 6,2%, що в абсолютних цифрах дорівнює 2,5 млн осіб. Тобто, кількість біженців у Канаді за три роки має скоротитись приблизно на 480 тисяч. І це за умови, що нових прибульців ця країна взагалі не прийматиме.

Скорочення охопить не лише безробітних іноземців, але й іноземних студентів та мігрантів, що працюють. Можна припустити, що студентам дадуть довчитись, але нових на навчання не братимуть.

А от що стосується трудових мігрантів, то перша хвиля скорочень має пройти вже цьогоріч до 1 травня. Канадські роботодавці будуть вимушені відмовити в роботі багатьом іноземцям. Виняток зроблять для двох сфер зайнятості, в яких Канаді бракує власних кадрів – охорони здоров’я та будівельної галузі.

За словами Марка Міллера, за всю свою історію Канада вперше вдається до обмеження кількості іноземців і зокрема трудових мігрантів на своїй території. Досі трудова міграція в цій країні лише віталася, і за рахунок іноземців вдавалося заповнити багато вакансій, які не користувалися популярністю у канадських громадян.

Нагадаймо, що Міністр оборони Канади Білл Блер заявив, що його країна розглядає можливість купівлі вироблених в Україні безпілотників. Ці дрони Канада та інші партнери могли б використовувати для власних оборонних потреб.

Ще більше гарячих та ексклюзивних новин – у нашому Telegram-каналі та Facebook!

Wiki