РЕАЛИСТ

Р

Пенсійний фонд України схвилював українців інтимними фото

На сторінці Пенсійного фонду України у телеграмі вночі проти 28 березня з’явилося фото інтимного характеру. Згодом світлину було видалено, а в уряді заявили про хакерську атаку на обліковий запис ПФУ і попросили серйозно поставитися до такої загрози.

Відповідне повідомлення на офіційному каналі Пенсійного фонду помітили користувачі мережі. Фото, за даними спостерігачів, провисіло в обліковому записі близько двох годин – фото сідниць у спідній білизні було оприлюднено о 2:18, а видалено о 4:16.

Згодом, вже о 11:30, Міністерство соцполітики зреагувало на ситуацію. Там заявили, що вночі доступ до облікового запису ПФУ отримали зловмисники, які й оприлюднили “сумнівну картинку”.

Зазначається, що минулої ночі зловмисники отримали доступ до офіційного Телеграм-каналу Пенсійного фонду України і оприлюднили там сумнівну картинку. Хто б це не зробив, очевидно, що метою було дискредитувати Пенсійний фонд – установу, від ефективної роботи якої сьогодні напряму залежить добробут понад 10 мільйонів українців, – додали у відомстві.

“Як на спробу розхитати довіру до держави, це була якась дуже несерйозна спроба. Адже замість картинки, з якої регочуть користувачі соцмереж, це могла б бути дезінформація, яка ввела б в оману людей, спричинилася б до паніки чи до інших негативних наслідків. Тому нам не до сміху. Адже довіра до органів державної влади є критично важливою завжди, а насамперед – під час війни”, – йдеться у дописі.

В уряді наголошують, що спроможність держави виплачувати пенсії та виконувати інші свої обов’язки у сфері соціальної політики – це ключовий елемент національної безпеки.

У відомстві попросили українців “з великою увагою ставитись до комунікації, яка маскується під офіційні повідомлення від держави”. Мінсоц нагадав, що всі його повідомлення обов’язково публікуються на сайті. “Якщо ви, як і багато хто з нас, користуєтеся “Телеграмом”, просимо пам’ятати: це не найнадійніший ресурс”, – попередили чиновники.

Також вони пообіцяли посилити увагу до кібербезпеки. “Як і наші колеги у Пенсійному фонді, продовжимо робити все можливе, щоб вчасно, зрозуміло та правдиво інформувати вас про важливі зміни у соціальній політиці”, – йдеться у заяві Мінсоцполітики.

Wiki