РЕАЛИСТ

Р

У пункті пропуску «Гребенне – Рава-Руська» частково поновили рух вантажівок – ДПСУ

post-title

На польському кордоні, у пункті пропуску «Гребенне – Рава-Руська», частково відновили пропуск вантажних автомобілів

На польському кордоні, у пункті пропуску «Гребенне – Рава-Руська», частково відновили пропуск вантажних автомобілів, повідомляє Державна прикордонна служба України у фейсбуці ввечері, 5 квітня.

«За інформацією від польських колег, фермери, котрі під час акції протесту обмежують рух транспорту, пропускатимуть на в’їзд до Польщі щодоби по 15 порожніх вантажівок», – розповіли українські прикордонники.

У ДПСУ закликали перевізників врахувати цю інформацію та стежити за сповіщенням від «Укртрансбезпеки» щодо черговості заїзду в пункт пропуску.

9 лютого у Польщі розпочався страйк фермерів, оголошений профспілкою «Солідарність». Вони блокували всі пункти пропуску, а також дороги й автомагістралі в окремих воєводствах.

Крім заборони імпорту сільськогосподарської продукції з України, польські мітингарі виступають проти європейської аграрної політики, зокрема, проти впровадження «зеленого ладу» – йдеться про низку екологічних і кліматичних вимог. Також серед вимог – підтримка тваринництва.

20 березня польські протестувальники вийшли на загальнонаціональний страйк. Акції аграріїв відбувалися у майже 600 місцях і в них брали участь приблизно 70 тисяч людей.

Від лютого за час протесту польських фермерів сталися щонайменше чотири випадки розсипання українського збіжжя.

Форум

Wiki