РЕАЛИСТ

Р

Зеленський заявив про сигнал Путіна: що зробив російський диктатор

post-title

Володимир Зеленський заявив, що всі українці дуже сильно хочуть вбити Путіна через російський удар по дитячій лікарні.

Президент України Володимир Зеленський прокоментував російський ракетний удар по дитячій лікарні "Охматдит" в Києві. За словами Зеленського, в такі моменти він хотів би убити російського диктатора Володимира Путіна.

Зеленський заявив про сигнал Путіна: що зробив російський диктатор

Президент України Володимир Зеленський. Фото з відкритих джерел

Володимир Зеленський після виступу в Президентському фонді та Інституті Рональда Рейгана заявив, що Росія спеціально завдала удару по дитячій лікарні. Президент зізнався, що під час цієї атаки по українських дітях, він хотів вбити Путіна.

"Я батько, я президент, я людина. Коли ти бачиш цих людей, батьків, коли їхні діти помирають — у такі моменти ти хочеш убити Путіна. Це всі з нас хочуть цього, дуже сильно", — сказав Зеленський.

За словами президента, Путін не думає про те, що відбувається в Україні. Зеленський наголошує, що трагедія російського удару в тому, що ракета не була націлена на військовий об’єкт, а летіла точно на дитячу лікарню.

Зеленський вважає, що це черговий сигнал Путіна на передодні саміту НАТО та всім союзникам України. Сигнал російського диктатора полягає в тому, що він не зупиниться ні перед чим і буде продовжувати війну в Україні навіть у такий спосіб.

Раніше портал "Коментарі" повідомляв, що світові лідери відреагували на російський удар по дитячій лікарні "Охматдит" в Києві. Вони засудили чергову атаку Росії на цивільні об’єкти в Україні.

Також "Коментарі" писали, що у США пояснили, хто несе відповідальність за російський ракетний удар по дитячій лікарні. Повірена у справах США при ОБСЄ Кетрін Брукер заявила, що це виключно відповідальність Росії.

Wiki