РЕАЛИСТ

Р

Уряд США виділив кошти на ремонт зруйнованого мосту в Балтиморі

post-title

Уряд США надав штату Меріленд 60 млн доларів на «федеральну надзвичайну допомогу» у відповідь на обвал мосту Френсіса Скотта Кі в Балтіморі

Уряд США надав штату Меріленд 60 млн доларів на «федеральну надзвичайну допомогу» у відповідь на обвал мосту Френсіса Скотта Кі в Балтіморі.

Губернатор Меріленда Вес Мур раніше запросив 60 млн доларів, і Федеральне управління шосейних доріг Міністерства транспорту США схвалило запит протягом декількох годин.

Таке фінансування зазвичай займає кілька днів, але президент Джо Байден заявив журналістам, що він доручив федеральному уряду «перевернути небо та землю», щоб «якнайшвидше» відновити міст.

«Ці кошти є початковим внеском на ключові витрати, а додаткове фінансування програми надзвичайної допомоги надаватиметься в міру продовження робіт2, – йдеться у заяві Міністерства транспорту.

Початкова оцінка витрат на реконструкцію, яка, швидше за все, буде оплачена федеральним урядом, становить 600 млн доларів. Зазначається, що вартість ремонту може зрости щонайменше до 2 млрд доларів, кажуть у американському відомстві.

Раніше 26 березня у Балтиморі (штат Меріленд, США) обвалився чотирисмуговий автомобільний міст через річку Патапско після того, як у його опору врізалося вантажне судно. Контейнеровоз Dali під прапором Сінгапуру, який врізався в опору моста, спалахнув і затонув. Загинули шестеро людей.

23 березня президент Сполучених Штатів Джо Байден підписав схвалений Сенатом законопроєкт про фінансування уряду на 1,2 трлн доларів.

Він також закликав Палату представників розблокувати проєкт закону щодо підтримки для України, Ізраїлю та Тайваню, йдеться у повідомленні пресслужби Білого дому. Американський президент «чітко заявив», що Конгрес ще не завершив свою роботу.

Сенат США на нічному засіданні 13 лютого підтримав законопроєкт, який передбачає допомогу Україні, Ізраїлю і Тайваню на суму 95 мільярдів доларів, 60 мільярдів із яких призначаються Києву.

Форум

Wiki