РЕАЛИСТ

Р

"Укрзалізниця" запустила другий етап Dnipro City Express. ФОТО

post-title
dnipro

"Укрзалізниця" з 29 березня запустила другий приміський маршрут системи Dnipro City Express за напрямком Кам’янське – Дніпро – Синельникове.

Про це повідомляє пресслужба компанії.

На першому етапі проєкту у грудні 2023 року електропоїзди вирушили за маршрутом Дніпро – Кам’янське – Дніпро.

"На другому етапі додаємо більше зручних сполучень агломерації Дніпра – з 29 березня модернізовані електропоїзди Dnipro City Express курсуватимуть у сполученні Камʼянське – Дніпро – Синельникове", – йдеться у повідомленні.

Поїзди зупинятимуться на станціях Нижньодніпровськ, Ксеніївка, Ігрень, Синельникове-2 та інших проміжних станціях.

Dnipro City Express

Dnipro City Express

Тож відтепер, крім рейсів з Камʼянського до Дніпра, впродовж дня з Камʼянського до станції Синельникове через Дніпро відправлятимуться чотири рейси, два – зі станції Синельникове до Камʼянського через Дніпро, три – у напрямку Дніпро – Синельникове та 5 – у зворотному напрямку.

Перші ранкові рейси стартують з Дніпра до станції Синельникове о 05:30, з Камʼянського до Дніпра і Синельникова о 05:42, з Дніпра до Камʼянського о 05:14, і з Синельникова до Дніпра о 05:49.

В "Укрзалізниці" наголосили, що на маршруті курсують відновлені електропоїзди серії ЕПЛ2Т. Вони оснащені пандусами, місцями для проїзду людей з інвалідністю та інклюзивними вбиральнями, навігацією з шрифтом Брайля, місцями для велосипедів та портами Type-C/USB для зарядки гаджетів.

Автор: Юлiя Недашківська

Wiki