РЕАЛИСТ

Р

У російському фігурному катанні заперечують агресію РФ щодо України: "Ми нічого не зробили. Він вигадав"

Читать на русском

У російському фігурному катанні заперечують агресію РФ щодо України:

У російському фігурному катанні заперечують агресію РФ щодо України: "Ми нічого не зробили. Він вигадав"

Відома тренерка з фігурного катання Тетяна Тарасова відзначилася лицемірним висловлюванням щодо вторгнення Росії в Україну. За її словами, Міжнародний олімпійський комітет (МОК) не має права запроваджувати санкції проти представників РФ, оскільки вони "нічого не зробили", щоб їх відсторонили від змагань.

Такою брехливою заявою Тарасова відзначилася у коментарі пропагандистському виданню "Спорт-Экспресс". Колишня фігуристка назвала умови допуску росіян до Олімпіади-2024 під нейтральним прапором несправедливим, а сам МОК звинуватила у "непорядному" ставленні до країни-агресорки.

 xdideeieuieuant

"Умови, за яких наші спортсмени братимуть участь в Олімпіаді, відрізняються від інших. Це несправедливо, непорядно і потворно! Умови для участі мають бути однаковими для всіх. Ми нічого не зробили, щоб нас не допускати на Олімпіаду, Бах має це знати. Він нам не подарунок робить, ми його ні від кого не чекаємо. З якого приводу він вигадав нас відсторонити від Олімпійських ігор? Умови висуває потворні, образливі та принизливі. А наші спортсмени упродовж усіх років прикрашали Олімпійські ігри", – сказала Тарасова.

Wiki