РЕАЛИСТ

Р

Російські війська атакували енергетичну інфраструктуру в чотирьох областях – Міненерго

post-title

За словами Германа Галущенка, атаковані об’єкти генерації і системи передачі у Харківській, Запорізькій, Львівській, Київській областях

Російські війська під час масованого повітряного удару по Україні удосвіта 11 квітня атакували, зокрема, об’єкти енергетичної інфраструктури в чотирьох областях, повідомив міністр енергетики Герман Галущенко.

«Атаковані об’єкти генерації і системи передачі у Харківській, Запорізькій, Львівській, Київській областях. Енергетики вже працюють над усуненням наслідків», – написав він у фейсбуці.

Раніше влада Харкова повідомила, що в місті було 10 ударів по критичній інфраструктурі, і виникли проблеми зі світлом. Про удар по об’єкту критичної інфраструктури і пожежу внаслідок цього повідомила і влада Київщини.

Російські військові регулярно з різних видів озброєння атакують українські регіони. Попри докази і свідчення, Москва від початку повномасштабного вторгнення заперечує цілеспрямовану атаку на цивільних.

Росія в березні здійснила низку ракетних атак по Україні, в тому числі, 22 березня – найбільш масштабну атаку на українську енергетику за останній час.

Форум

Wiki