РЕАЛИСТ

Р

Україна не поверне свої території цього року?

post-title

  • Війна може припинитися чи то заморозитися вже цього року. Оскільки як сили України, так і Росії є виснаженими. І жодна зі сторін не зможе мати перевагу на полі бою. Про це пишуть на сторінках видання Welt. У той же час там зауважують, що великим проривом для росіян може бути спроба вийти до Дніпра.
  • Збройним силам України вдалося трохи знизити динаміку наступальних дій сил РФ на Авдіївському напрямку, повідомив заступник командира третьої окремої штурмової бригади Максим Жорін. Натомість військовий оглядач видання Bild Юліан Рьопке каже, що російська армія зайняла села Тоненьке та Орлівку.
  • Молоді сім’ї в умовах воєнного часу категорично не бажають мати дітей, каже народна депутатка Ольга Саладуха і пропонує більше виплат за дитину. За першу – майже 400 тисяч гривень. В Україні лишається складна демографічна ситуація, заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль. І закликав українські сім’ї мати щонайменше трьох дітей. Як влада буде мотивувати українців народжувати і чи це виправить демографічну кризу?

Про це та інше дивіться у програмі «Свобода.Ранок» о 9:01 на @Радіо Свобода:

Форум

Wiki