РЕАЛИСТ

Р

Українські інвестори готові профінансувати будівництво широкої колії до портів Польщі та Литви,

post-title
сольський

Будівництво широкої колії від кордону з Україною до портів у польському Гданську і литовській Клайпеді полегшить доставку українського зерна й дасть Польщі можливість заробляти на його транзиті.

Про це заявив міністр аграрної політики та продовольства України Микола Сольський в інтерв’ю польському виданню Puls Biznesu, передає Інтерфакс-Україна.

За словами Сольського, якщо буде побудовано широкий шлях від кордону з Україною до Гданська, українські компанії гарантуватимуть відповідні масштаби перевезень цим маршрутом протягом 10 років у майбутньому.

"Скажу більше: Польща зможе будувати на своєму узбережжі заводи з переробки українського зерна й експортувати готову продукцію, на чому, звісно, зароблятиме більше", – зазначив Сольський.

За його словами, вагонів для перевезення зерна в Україні в рази більше, ніж у всій Європі. Тому замість того, щоб інвестувати у вагони на вузьку колію європейського стандарту, доцільніше побудувати колію 1520 мм від українського кордону до польського узбережжя.

Сольський також повідомив, що в Україні є інвестори, які готові профінансувати такий інфраструктурний проєкт.

"Питання, яке має бути вирішене, – це ухвалення польським парламентом спрощеної процедури такого інвестування. Такий спрощений порядок уже ухвалено в Польщі, наприклад, у випадку з будівництвом нафтопорту або газового терміналу. Я знаю, що цю пропозицію було проаналізовано. Однак, імовірно, краще запитати про долю проєкту в польських джерел", – додав міністр.

Наприкінці минулого року повідомлялося, що "Укрзалізниця" збудувала на власних потужностях перший зерновоз, пристосований для перевезень колією 1530 та євроколією – 1435.

Автор: Галина Ялівець

Wiki